اسپیکرهای بلوتوثی نسل جدیدتری از اسپیکرها هستند که با استفاده از فن آوری بلوتوث امکان استفاده از فایل های موجود در تلفن همراه را بسیار سهل و راحت تر کرده اند.
همچنین به دلیل کم حجم بودن به راحتی قابل حمل بوده و این امکان را فراهم می آورند که به عنوان یک وسیله همراه در محیط های مناسب مورد استفاده قرار گیرند.
یکی دیگر از مزایای اسپیکرهای بلوتوثی مصرف انرژی بسیار کم آنهاست برای شارژ آنها نیازی به آداپتور نبوده و با استفاده از باتری قلمی هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
اسپیکرهای بلوتوثی ضعف گوشی های همراه را برای پخش مطلوب صدا برطرف کرده اند زیرا اکثر گوشی های همراه پخش مطلوبی ندارند.
بسته به نوع مصرف باید در زمان خرید این ابزار دقت داشت. خوشبختانه با توجه به گسترش تولید این محصول انواع مختلفی در اختیار کاربران با سلیقه های متفاوت وجود دارد. باید در نظر گرفته شود که چه ابعادی برای استفاده مناسب است، چه عمر باتری را می پسندیم و چه وزنی برای حمل ما سهل و آسان تر است.
در برخی از این اسپیکر ها قابلیت اشتراک گذاری شارژ هم وجود دارد. در واقع می توان از آنها به عنوان پاور بانک هم استفاده کرد و وسیله های همراه از قبیل گوشی و تبلت را شارژ کرد.

5 دلیل برای نیاز به بلندگوی بلوتوث

وقتی صحبت از بلندگوهای بی سیم بلوتوث می شود ، اولین ایده ای که به ذهن شما خطور می کند چیست؟ همانطور که از نامش پیداست ، تفاوت اصلی بلندگوی بلوتوث با بلندگوهای سنتی در عدم نیاز به اتصال سیمی است. تا زمانی که دستگاه در دست شما از بلوتوث پشتیبانی کند ، می توانید به صورت بی سیم به بلندگوی بلوتوث متصل شوید. همچنین قابل حمل و جمع و جور است ، برای استفاده راحت است و بدون در نظر گرفتن محیط نیز به راحتی قابل حمل است.

با این حال ، برخی هنوز فکر می کنند بلندگوهای بلوتوث یک محصول ناجور برای استفاده است. امروزه در عصر دستگاه های تلفن همراه ، مردم هنگام بیرون رفتن از تلفن های همراه خود برای گوش دادن به موسیقی استفاده می کنند. پوشیدن یک هدفون در هنگام حضور و غیاب کاملاً قابل قبول است. کسانی که به کیفیت صدا اهمیت زیادی می دهند همچنین احساس می کنند که کیفیت صدای بلندگوهای بلوتوث خالی از لطف نیست و با بلندگوهای دسکتاپ سنتی یا سیستم های بلندگو خانگی قابل مقایسه نیست. با وجود این دلایل ، باید دلیلی وجود داشته باشد که بلندگوهای بلوتوث محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. امروز 5 دلیل نیاز به بلندگوی بلوتوث را توضیح خواهیم داد.

از اطراف خانه استفاده کنید

هنگامی که در آشپزخانه مشغول آشپزی هستید و اگر می خواهید به موسیقی گوش دهید ، می توانید از هدفون استفاده کنید ، اما سیم می تواند در غذا غوطه ور شود و با کارد و چنگال گره بخورد. اما اگر از بلندگوی بلوتوث استفاده می کنید ، می توانید آن را روی پیشخوان بنشینید و سپس iTunes ، Spotify یا لیست پخش مورد علاقه خود را شروع کنید. از آنجا که اسپیکر بلوتوث قابل حمل است ، می توانید آن را در هر جای خانه منتقل کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید هنگام بازی با کودک خود در اتاق نشیمن قافیه های کودکانه بازی کنید ، هنگامی که وقت خواب است می توانید یک آهنگ آرام را در اتاق خواب پخش کنید ، همچنین می توانید در حالی که در گاراژ هستید ، اتاق لباسشویی یا هرجای دیگر که هستید پروژه هایی برای انجام در موسیقی زندگی کنید ، زندگی را بیشتر دوست داشته باشید.

برای اشتراک گذاری موسیقی استفاده کنید

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که آهنگ جالبی را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید و می خواهید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، اما فقط از طریق بلندگوی کثیف تلفن می توانید آن را پخش کنید؟ با بلندگوی بلوتوث می توانید موسیقی را پخش کنید تا همه بتوانند آن را بشنوند. بلندگوهای بلوتوث برای مسافرت یا مهمانی یا کباب با دوستانتان بسیار مناسب هستند. به اشتراک گذاری آهنگ های عالی ، لذت خوب

برای دکوراسیون منزل استفاده کنید

امروزه یک اسپیکر بلوتوث نه تنها برای گوش دادن به موسیقی است بلکه به دلیل طراحی شیک می تواند از آن برای تزئین خانه نیز استفاده شود. می توانید آن را در هرجای کنار تخت ، میز قهوه و سایر موارد قرار دهید.

این بدان معنی است که شما همیشه می توانید در هر مکان و هر زمان به موسیقی گوش دهید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید آن را به عنوان یک هدیه زیبا به دوستان و اقوام خود بدهید که می تواند یک عزیز واقعی باشد. دکوراسیون منزل منحصر به فرد ، با آهنگ های زیبا.

در خارج از خانه استفاده کنید

یک بلندگوی قابل حمل بلوتوث فقط برای استفاده در خانه نیست. وقتی می خواهید در مهمانی خانه یک آهنگ برای مهمانی ، موسیقی در پارک با یک پیک نیک در کنار خانواده خود داشته باشید یا می خواهید با دوستان خود یک مهمانی رقص برگزار کنید ، یک بلندگوی بلوتوث می تواند آنها را به راحتی محقق کند. برای کسانی که عاشق ورزش و فعالیت در فضای باز هستند ، یک پخش کننده موسیقی قابل حمل می تواند لذت ورزش و ورزش را بیشتر کند. در هر مکان و در هر زمان ، سرگرم کننده در خارج ، با آهنگ.

برای تماس تلفنی بدون دست استفاده کنید

وقتی از نگه داشتن تلفن برای تماس خسته شده اید ، مطمئناً می توانید حالت بلندگو را روشن کنید اما بعضی اوقات نمی توانید تماس گیرنده را به وضوح بشنوید. اسپیکر بلوتوث می تواند این ترفند را انجام دهد. یکی از ویژگی های مهم اسپیکر بلوتوث میکروفون داخلی است که می تواند برای مکالمه بدون هندزفری استفاده شود. بلندگو به اندازه کافی بلند است که می توانید شخص آن طرف را به وضوح بشنوید و هنگام انجام تماس ، دستان شما را برای انجام کارهای دیگر آزاد می کند. علاوه بر این ، انتخاب خوبی برای یک جلسه تماس تلفنی تجاری است.

استفاده های بیشتری در زندگی روزمره ما وجود دارد که می توانید به عنوان مثال گوش دادن به موسیقی با استفاده از بلندگوی بلوتوث به جای استفاده مداوم از هدفون استفاده کنید که می تواند به گوش شما آسیب برساند. دو بلندگوی بلوتوث توصیه شده برای شما وجود دارد: